0.0 (0.0) mm
Fórum Fotogaléria

LAN Beach Volley 2004 vol.1

Stroje

Kalidor, Linda a Wray - oranžová šnúrka pre šťastie im priniesla pekné piate miesto..Wrayov neúspešný blok posiela loptu ďalej Linde - zachytí ju?A lopta letí na druhú stranu - bude to out, alebo čiara?Kalidorov perfektný príjem, Stroje len tak hocijaká podávka nerozhádže.

Stroje síce nepatrili medzi favoritov turnaja, ale hneď od začiatku mali veľké tendencie vyhrať. Vyžrebovali si najľahšiu skupinu B, a aj toto im pomohlo dostať sa tam kde sa dostali. V prvom zápase nastúpili proti výškovo slabšiemu súperovi Mongolskými pastierom. Počiatočná nervozita však urobila svoje, a aj keď vyhrali, nebolo to až také jednoznačné. Výsledok 15:9 a 15:11 ich však posunul o malý kúsok bližšie k postupu zo skupiny. Stroje potom kvôli rôznym okolnostiam museli skoro 4 hodiny čakať na svoj ďalší zápas, ale aj toto čakanie prinieslo svoje ovocie, pretože Medíky potom pokorili celkom ľahko 15:6 a 15:3. Postup bol teda jasný - čakalo ich len také malé finále skupiny v ktorom sa malo rozhodnúť už len o tom, koho dostanú ako protivníka v štvrťfinále. Posledným zápasom skupiny bol zápas s Banánmi a aj keď stroje nastupovali s pocitom, že víťazstvo majú vo vrecku, Banány kládli veľmi veľký odpor a hneď v prvom sete Stroje prehrali 13:15. Stroje dostali teda poriadne tvrdú príučku a v do druhého seto vložili naozaj úplne všetko a aj keď len tesne, ale predsa zvíťazili 16:14. V treťom sete sa teda postarali o trošku vzrušenia a adrenalínu, ale nakoniec ho pomerne s prehľadom vyhrali 15:9 a postúpili zo skupiny z prvého miesta, keď neprehrali ani jeden zápas. V štvrťfinále ich čakal team Unknown, a Stroje vedeli že ide naozaj o veľa - V tomto záase sa rozhodovalo o tom kto postupuje a kto odíde smutný domov. Unknowni nastúpili s poriadnym nasadením a hneď v prvom sete nadelili Strojom, takže Kalidor, Wray a Linda iba smutne pozerali na skóre 15:8. Poučení s predošlého zápasu však ešte nepovažovali nič za stratené a v druhom sete vyrovnali po výsledku 15:11 stav. Napätie stúpalo a obom teamom išlo teraz o veľa. V začiatku síce začali Stroje trošku lepšie, ale hneď na to Unknown vyrovnali a zápas sa niesol vo veľmi vyrovnanom duchu. V závere však Unknowni vybojovali stav 13:9 a nik už nedúfal, že sa niečo význmané stane. Stroje však skutočne poriadne zabrali a vyrovnali na 14:14. Toto bola rozhodne najdramatickejšia chvíľa celého turnaja. Nakoniec Stroje pokorila Nika presne umiestnenou loptou a Stroje po sete 16:14 odchádzali smutní z ihriska.

Stroje mali šťastnú ruku pri žrebovaní skupiny, ale naopak nešťastie pri štvrťfinálovom zápase. Každopádne dokázali vyhrať okrem toho osudného zápasu všetky ostatné a zaslúžene im preto patrí piate miesto. Všetky tri stroje sa už nemôžu dočkať ako to všetkým v ďalšom turnaji vrátia.

nový inzerát v sekcii rôzne
Predám zachovalú manželskú posteľ s úložným priestorom. Rozmer 160 x 200cm. Cena 70 Eur, bez matracov .Volať po 15:00 Hod. 0948/516822
Odkazovač
lukic 11-1-2018 08:56
brano 4-12-2017 12:26
brano 4-12-2017 12:20

(c) 2005 Fibris, s.r.o., Všetky práva vyhradené | creation: matush | lukic | glhDevelopersTeam  Rendered in: 2957 ms